Taze Portakal Suyu, Jenny Molendyk Divleli

Görsel 1
PlatinPuan : 63.175
Fiyat:
95,00 TL
İndirimli Fiyat (%30) :
66,50 TL
Kazancınız 28,50 TL
Aynı Gün Kargo
Bir gün başlıyor Ahmet’in evinde, tıpkı bizim evimizde başladığı gibi. Günün sürprizleri, heyecanları, kolaylık ve zorlukları onu bekliyor. O, sadece bir bardak portakal suyuyla çıkmayacak karşımıza. Çok sevdiği Peygamberimizin (s. a. v.) örnek davranışlarını da bizlere aktaracak.
O'nun gibi gülümsemeyi,
O'nun gibi çalışmayı,
O'nun gibi komşularını düşünmeyi,
Onun gibi yardımsever olmayı, canlılara saygı duymayı, iyiliksever olmayı, sevgi dolu olmayı, azimli olmayı ...
O'nun güzel davranışlarını öğrenip hayatımızda uygulamak, mutluluk ülkesine hepimizi ulaştıracaktır. Tıpkı kitabın içinde hikâyesini okuyacağınız portakal suyu satıcısı Ahmet'i ulaştırdığı gibi.
Editörün görüşü
Taze Portakal Suyu, yazarın yayınevimizde çıkan ikinci kitabı. Bu kitapta yazar Peygamberimizin (s. a. v.) sünnetlerini hayatına uygulayan bir seyyar satıcının hikayesini anlatıyor. 36 sayfalık hikayenin seyri içine yerleştirilen Peygamberimizin güzel hayatından örnek davranışlar verilmekte. Sünnet olarak devam ettirilen bu örnek davranışlar kitabın son sayfalarında bütüncül şekilde ebeveyn notuyla verilmiştir.
En önemli cümle
“Sizin en hayırlı olanınız ahlakı en güzel olanınızdır.” (Hadis-i Şerif)
Bu kitap neden önemli
Taze Portakal Suyu Kitabı Neden Önemli? * Peygamberimizin örnek hayatına vurgu yaptığı için. * Peygamberimizin Sünnetlerine dikkat çektiği için. * Peygamberimizin güzel davranışlarını çocuklara uygun bir dille aktardığı için. * Bir kurgu metin içinde, yaşanmış bir olay eşliğinde sünnetleri aktardığı için. * Peygamberimizin hayatından örnekleme yapabilmenin yolunu çocuklara gösterdiği için. * Değerler Eğitiminde Peygamberimizin Sünnetlerinin uygulanmasını öğrettiği için. * Günümüz çocuklarının hoşlanabileceği sanatsal resimlerle hikaye desteklendiği için önemli.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786050843675
MarkaTimaş Çocuk
Stok DurumuVar
9786050843675

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.