Almanca Esmâü’l Hüsnâ Atlası (Atlas der Asma ul-Husna), Jenny Molendyk Divleli

Görsel 1
PlatinPuan : 463.125
Fiyat:
750,00 TL
İndirimli Fiyat (%35) :
487,50 TL
Kazancınız 262,50 TL
Atlas der Asma ul-Husna (Almanca Esmâü’l Hüsnâ Atlası)

Yazar: Jenny Molendyk Divleli

Dieses Buch ist speziell für junge Herzen und Köpfe geschrieben worden, um eine faszinierende Reise durch die 99 Namen und Eigenschaften All?hs anzutreten. Mit seinen herausragenden Illustrationen ist dieses Buch für Kinder ab 8 Jahren konzipiert, um ihnen die tiefen Bedeutungen der Namen All?hs zu vermitteln und die daraus zu ziehenden Lehren zu erklären.

Jeder Name wird einfach und ansprechend präsentiert und ermutigt junge Leser und Leserinnen, über diese göttlichen Attribute nachzudenken und ihre Bedeutung im täglichen Leben zu verstehen.
Durch dieses Buch werden Kinder nicht nur die Namen All?hs kennenlernen, sondern auch lernen, wie sie diese Attribute in ihr Handeln und ihre Gedanken integrieren können.

„Atlas der Asma ul-Husna“ ist eine großartige Ressource für Eltern, Lehrer und Pädagogen und eine wertvolle Bereicherung für die heimische Bibliothek. Es zielt darauf ab, die Verbindung der Jugendlichen zu All?h in ihren Herzen zu vertiefen und ihnen moralische Werte zu vermitteln.

Ob gemeinsam als Familie gelesen oder individuell entdeckt, dieses Buch verspricht ein wertvoller Begleiter für die spirituelle Entwicklung Ihres Kindes, die Stärkung seines Glaubens und ein tieferes Verständnis der islamischen Lehren zu sein.
-
Özellikle genç kalpler ve zihinler için yazılmış bu eserle, Allah'ın 99 ismi ve sıfatları arasında büyüleyici bir yolculuğa çıkın. Harika çizimleriyle bu kitap, 7 yaş ve üstü çocuklara Allah'ın isimlerinin derin anlamlarını ve onlardan çıkarılacak dersleri anlatmak için tasarlandı.

Her isim basit ve ilgi çekici bir şekilde sunuluyor ve genç okuyucuları bu ilahî nitelikler üzerinde düşünmeye, bunların günlük yaşamdaki önemini anlamaya teşvik ediyor.

Bu sayfalar aracılığıyla çocuklar sadece Allah'ın isimlerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu sıfatları kendi eylem ve düşüncelerine nasıl dâhil edeceklerini de öğrenecekler.

Ebeveynler ve eğitimciler için harika bir kaynak ve evdeki kütüphanelere mükemmel bir katkı olan Esmâü’l Hüsnâ Atlası, gençlerin kalplerindeki Allah ile olan bağı derinleştirmeyi ve onlara ahlâki değerler aşılamayı hedeflemektedir.

İster ailece birlikte okunsun, ister bağımsız olarak keşfedilsin bu kitap; çocuğunuzun ruhsal gelişiminde, imanının beslenmesinde ve İslâmî öğretileri daha derinden anlaması için değerli bir yol arkadaşı olmayı vaat ediyor.

Çizer:              Merve Özcan
ISBN:             978-625-8268-78-2
Dil:                  ALMANCA
Sayfa Sayısı:   112
Cilt Tipi:          300 Gram Bristol
Kağıt Cinsi:     170 Gram Kuşe
Boyut:             23,5x30,5 cm
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786258268782
MarkaKaravan Kıds Publishing (Almanca)
Stok DurumuVar
9786258268782

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.